gov.ua Центральний державний кінофотофоноархів України імені Г.С. Пшеничного
 Головна  |  Про архів  |  Контакти |  Вакансії  |  Анонси | Мапа сайту 


Згідно з роз’ясненням Державного комітету телебачення та радіомовлення України від 01.10.2012 № 5081/32/5 запити щодо отримання відомостей за архівними документами не відносяться до категорії запитів, що підпадають під дію Закону України «Про доступ до публічної інформації». Порядок розгляду та виконання таких запитів регулюється положенням Законів України «Про звернення громадян», «Про інформацію» та «Про Національний архівний фонд та архівні установи».


Виконання тематичних запитів щодо надання інформації з певної проблематики, теми, події, факту за визначений хронологічний період архів здійснює як платну послугу. Вартість послуги встановлюється відповідно до цін на роботи (послуги), що виконуються центральними державними архівними установами на договірних засадах, затверджених наказом Державного комітету архівів України від 06.05.2008 № 82.

Доступ до публічної інформації


Форма та порядок подання запиту на інформацію


На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації»; Указу Президента України від 05.05.11 № 547 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації" та постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.11 № 583 "Питання виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади" наказом Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г.С.Пшеничного від 30.06.2011 р. № 33 затверджено: Форму запиту на інформацію (файл Word)


Запит на інформацію надсилайте на електронну адресу [email protected]


Порядок подання інформації


Граничні норми (файл pdf) витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію.

Порядок оскарження рішень розпорядника інформації або його бездіяльності


Згідно з Законом "Про доступ до публічної інформації", відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Відповідно до статті 23 Закону "Про доступ до публічної інформації", рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду. Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.