TsDKFFA logo

Центральний державний кінофотофоноархів України
імені Г. С. Пшеничного - Доступ до публічної інформації

 Головна  |  Про архів  |  Контакти |  Вакансії  |  Анонси | Мапа сайту 
 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ директора
ЦДКФФА України
імені Г.С. Пшеничного
від 30 червня 2011 р. № 33
ПОРЯДОК
оформлення та подання запитів на інформацію в усній, письмовій або іншій формі
(поштою, факсом, телефоном, електронною поштою)

1. Запит на інформацію подається фізичною, юридичною особою, об’єднаннями громадян без статусу юридичної особи Центральному державному кінофотофоноархіву України імені Г.С. Пшеничного в усній або письмовій формі під час особистого прийому або шляхом надсилання поштою, електронною поштою, факсом або телефоном.

2. Запит на інформацію подається у довільній формі.

3. Запит на інформацію повинен містити:
прізвище, ім’я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку (якщо такий є);
загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);
підпис і дату (за умови подання письмового запиту).

4. Для подання письмового запиту запитувач може використати форму, яку надає ЦДКФФА України імені Г.С. Пшеничного або яка розміщується на його веб-сайті.

5. Запит на інформацію може бути подано особисто до структурних підрозділів або відповідальній особі з питань запитів на інформацію, що надходять до ЦДКФФА України імені Г.С. Пшеничного, щодня з 9.00 до 17.00, у п’ятницю з 9.00 до 16. 15 год., крім вихідних та святкових днів, каб. № 323 (3-й поверх архіву).

6. Під час подання запиту на інформацію запитувач зазначає зручну для нього форму отримання інформації.

7. У разі коли з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит на інформацію, його оформляє відповідальна особа з питань запитів на інформацію ЦДКФФА України імені Г.С. Пшеничного із зазначенням у запиті свого прізвища, імені, по батькові, контактного телефону та надає копію запиту особі, яка його подала.

8. На вимогу запитувача на першому аркуші копії запиту проставляється відбиток штампа ЦДКФФА України імені Г.С. Пшеничного, дати надходження та вхідного номера запиту. Така копія повертається запитувачу.