gov.ua Центральний державний кінофотофоноархів України імені Г.С. Пшеничного
 Головна  |  Про архів  |  Контакти |  Вакансії  |  Анонси | Мапа сайту 

Міжнародні контакти

2018

28 вересня 2018

Архів відвідали учасники круглого столу місій ОБСЄ, що проходив у м. Києві 27–28 вересня. У рамках зустрічі для гостей проведено ознайомчу екскурсію по архіву з показом кінодокументів

20 лютого 2018

Аудіовізуальні документи з фондів ЦДКФФА України імені Г. С. Пшеничного, пов’язані з трагічними подіями на Чорнобильській АЕС та ліквідацією наслідків аварії, включено до Міжнародного реєстру програми ЮНЕСКО «Пам’ять світу»
Детальніше

2017

29 вересня 2017

Проведено зустріч з директором архіву та бібліотеки Інституту дослідження ідишу (The YIVO Archives and Library, New York) пані Людмилою Шолоховою, під час якої обговорено питання співпраці з використання та обміну копіями архівних документів, проведення спільних заходів з обміну досвідом у галузі збереження та реставрування історико-культурної спадщини українського та єврейського народів
Фоторепортаж15 вересня 2017

Архів відвідала знана художниця та кінорежисер з Великої Британії Вікі Торнтон, яка прибула до Києва в рамках програми мистецьких резиденцій SWAP: UK/Ukraine, організованої Британською Радою в Україні
Фоторепортаж2016

23 березня 2016

Архів відвідали члени ізраїльської делегації на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні Еліавом БєлоцерковськіФоторепортаж

2015

жовтень 2015

ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного спільно з Посольством Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні взяв участь у підготовці документальної виставки про візит колишнього віце-президента В’єтнама Тон Дик Тханга в Україну в 1956 р.


23 липня 2015

Архів відвідали представники Федерального архіву Німеччини та Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні.

Детальніше

Фоторепортаж


29 травня 2015

В. о. директора архіву Г. І. Божук взяла участь у зустрічі Голови Державної архівної служби України Т. І. Баранової з грузинською делегацією, що відвідали Укрдержархів, на чолі з Міністром юстиції Грузії Теа Цулукіані та Надзвичайним і Повноважним Послом Грузії в Україні та Постійним Представником Грузії в ОДЕР-ГУАМ Міхеїлом Уклебою.

Детальніше

Фоторепортаж


15 травня 2015

В Арт-галереї Національної парламентської бібліотеки України (вул. Грушевського, 1) відбулось урочисте відкриття виставки фотодокументів «Хо Ши Мін та Україна» до 125-річчя від дня народження видатного державного діяча В’єтнаму Хo Ши Міна з оприлюдненням фотодокументів із фондів ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного

Детальніше
Виставка15 квітня 2015

Архів відвідали представники німецької частини Змішаної українсько-німецької комісії з питань повернення та реституції втрачених та незаконно переміщених під час та внаслідок Другої світової війни культурних цінностей у супроводі працівників Міністерства культури України та Державної архівної служби України

Детальніше

2014

Листопад 2014

ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Товариство «Україна – В’єтнам» взяв участь у підготовці виставки та друкованої збірки спогадів і фотодокументів з нагоди 125-річчя від дня народження Хо Ши Міна

27 вересня 2014

У Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6) відбулося урочисте відкриття ХІІІ Київського міжнародного фестивалю документальних фільмів "Кінолітопис-2014", співорганізатором якого є ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного.
Афіша
Програма

2013

29-31 травня 2013

Директор архіву Н. О. Топішко взяла участь у тристоронній зустрічі керівників державних архівних служб України, Росії та Білорусії, що проходила в Біловезькій пущі, с. Каменюки Брестської області та виступила з доповіддю на міжнародній конференції "Інформаційні технології в архівній справі та діловодстві". Учасники тристоронньої зустрічі відвідали Державну установу "Меморіальний комплекс Брестська фортеця-герой" та передали директору Меморіального комплексу Г. Г. Бисюку документальні видання державних архівів України, присвячені історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та інформувала про архівні документи, які можуть зацікавити працівників Меморіального комплексу, що зберігаються, зокрема, у фондах ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного.
Фоторепортаж

23-24 травня 2013

У приміщенні Центру науки і культури Росії у Києві відбулася Міжнародна конференція кіноархівів світу "Нове життя – старому кіно", організована Центральним державним кінофотофоноархівом України імені Г. С. Пшеничного в рамках ХIІ Київського міжнародного фестивалю документальних фільмів "Кінолітопис-2013"
Фоторепортаж

14-15 травня 2013

Директор архіву Н. О. Топішко у складі делегації українських архівістів взяла участь у церемонії відкриття в м. Парижі в Українському культурно-інформаційному центрі при Посольстві України у Франції документальної виставки "Столиця України - м. Київ в архівних документах та матеріалах", підготовленої за документами ЦДАВО, ЦДАМЛМ, ЦДІАК, ЦДКФФА, Держархіву м. Києва
Фоторепортаж

2012

3-7 жовтня 2012 р.

Директор архіву Топішко Н. О. взяла участь у роботі 13-ї Загальної конференції Євро - Азійського регіонального відділення (ЄВРАЗІКА) Міжнародної ради архівів та виступила з доповіддю "Сучасний стан і перспективи використання інформації аудіовізуальних документів в ЦДКФФА України імені Г. С. Пшеничного" на науково - практичній конференції, що проходила у рамках міжнародних заходів ( м. Ташкент ,Республіка Узбекистан).
Фоторепортаж

15 червня 2012 р.

У Російському центрі науки і культури в Києві (вул. Борислоглібська, 2) відбулося відкриття ХІ Київського міжнародного фестивалю документальних фільмів "Кінолитопис-2012", присвяченого 80-річчю ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного.
Фоторепортаж
Прес-реліз

27 травень – 01 червня 2012 р.

Директор архіву Н. О. Топішко взяла участь у тристоронній зустрічі керівників державних архівних служб України, Росії та Білорусії, що проходила у м. Ужгороді.

15 травня 2012 р.

Архів відвідала делегація архівістів Баварії (ФРН) на чолі з директором Головного архіву Баварії, др. Г. Хетцером.2011

23 – 28 жовтня 2011 р

З метою вивчення зарубіжного досвіду роботи із реставрації архівних документів та пошуку нових міжнародних контактів заступник директора архіву Г. І. Божук взяла участь у міжнародному семінарі "Образи пам’яті. Новітні технології збереження і відновлення рукописної та друкованої спадщини", що проходив у Науково-дослідному інституті древніх рукописів імені Месропа Маштоца "Матенадаран", Єреван (Республіка Вірменія). Г. І. Божук представила відеоролик про архів та зупинилась на проблемах збереженості оригіналів аудіовізуальних документів та створенні страхового фонду на них в ЦДКФФА України імені Г. С. Пшеничного. Було презентовано також відеоролик "Цифрова реставрація найбільш раннього кінодокумента, що зберігається у фондах ЦДКФФА України імені Г. С. Пшеничного".

3 – 6 жовтня 2011 р.

Директор архіву Н. О. Топішко взяла участь у щорічній зустрічі керівників державних архівних служб України, Росії та Білорусі за участі директорів центральних державних архівів України, федеральних архівів Росії, директорів національних та державних архівів Білорусі (м. Великий Новгород, Російська Федерація) і виступила з доповіддю "Деякі питання нормативно-правового регулювання організації використання аудіовізуальних документів: із досвіду роботи ЦДКФФА України імені Г. С. Пшеничного".
Фоторепортаж

Травень 2011 р.

Згідно з Договором про співробітництво у галузі кіноархівної справи із Державним Фільмофондом Азербайджану (2010) архів отримав від азербайджанської сторони: цифрові копії фотокадрів із кінофільмів виробництва Київської студії художніх фільмів імені О. П. Довженка та Одеської кіностудії; 3 документальні фільми виробництва кіностудії "Салме" за 2008–2010 роки, 4 художні фільми виробництва кіностудії Азербайджану за 1943–1975 роки про Велику вітчизняну війну 1941–1945 років для презентації на Х Київському міжнародному фестивалі документальних фільмів "Кінолітопис – 2011".